AIR COOLER ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ 45L 220W ΛΕΥΚΟ-ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΟΘΟΝΗ
AIR COOLER ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ 45L 220W ΛΕΥΚΟ-ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΟΘΟΝΗ
399,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227563546
Περιγραφή
AIR COOLER ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ 45L 220W ΛΕΥΚΟ-ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΟΘΟΝΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό και Μαύρο / White and Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | AC 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 16.5 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 220W |
| Ταχύτητες | 4 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Μήκος | 49,5cm |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Πλάτος | 43cm |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1-24h |
| Ύψος | 167cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 18.5 |
| Στροφές | 1300 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 72dB |
| Συσκευασία | Brownbox |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Γενικές Πληροφορίες | Αποσπώμενο δοχείο νερού / Removable water tank, Με φλοτέρ για συνεχή ροή απο παροχή / With floater for continuous flow, 3 τρόποι για προσθήκη νερού / 3 ways to add water |
| Τύπος Πλέγματος | Γραμμωτό / Line |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Περιστρεφόμενος | Περιστροφή περσίδων 120 ° / Guard rotation 120 ° |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Ναι / Yes |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | Γωνία αέρα περσίδων 90° / Guard tilt 90° |
| Κάλυψη Χώρου | 35-45 |
| Ροή Αέρα | 4500 m³/h |
| Οθόνη Led | Ναι / Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Φώτα | LED |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 45L |
| Λειτουργία Ιονιστή | Ναι / Yes |