AIR COOLER ΛΕΥΚΟ 5.5L 60W ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΟΘΟΝΗ
AIR COOLER ΛΕΥΚΟ 5.5L 60W ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΟΘΟΝΗ
56,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227428715
Περιγραφή
AIR COOLER ΛΕΥΚΟ 5.5L 60W ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΟΘΟΝΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό / White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.3 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Μήκος | 24 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Πλάτος | 21 |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 12h |
| Ύψος | 58 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3.0 |
| Στροφές | 2300 |
| Διάμετρος | 21 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 47.7dB |
| Συσκευασία | Colorbox |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Πλαστικό / Plastic |
| Αριθμός Φτερωτών | 3 |
| Τύπος Πλέγματος | Ακτινωτό/ Radial |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Ναι / Yes |
| Κάλυψη Χώρου | 15-20 |
| Ροή Αέρα | 765 |
| Οθόνη Led | Ναι / Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Φώτα | Οθόνη LED / LED DISPLAY |
| Δυνατότητα Συνεχούς Απορροής | Τάπα αποστράγγισης νερού απο το δοχείο / Water drain plug from the tank |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 5.5L |