ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED 60W 2000lm 3000K Φ430X1200 ΧΡΥΣΟ ARTE ILLUMINA SATURN
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED 60W 2000lm 3000K Φ430X1200 ΧΡΥΣΟ ARTE ILLUMINA SATURN
108,07€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227154584
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED 60W 2000lm 3000K Φ430X1200 ΧΡΥΣΟ ARTE ILLUMINA SATURN
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | SATURN |
| Χρώμα Προϊόντος | Χρυσό/Gold |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,300 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1500mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2000lm |
| Μήκος | 430mm |
| Πλάτος | 430mm |
| Watt/ Chip | 0.2Watt/Chip |
| Μέγεθος Chip | 7*17 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Ύψος | 1200mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 24Lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3,500 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >76 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 20000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Σύνολο Chip | 444 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | White Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Μεταλλικό-Silicagel/Aluminium-Metal-Silicagel |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | <0.5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 360 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |