LED ΛΑΜΠΑ 7W E27 ΜΕ ΗΛΙΑΚΑ ΠΑΝΕΛ ΚΑΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ
Bestseller
LED ΛΑΜΠΑ 7W E27 ΜΕ ΗΛΙΑΚΑ ΠΑΝΕΛ ΚΑΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ
6,57€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-20003
Περιγραφή
LED ΛΑΜΠΑ 7W E27 ΜΕ ΗΛΙΑΚΑ ΠΑΝΕΛ ΚΑΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 47mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 630lm |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 138mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.128 |
| Διάμετρος | 67mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό - PP/Plastic - PP |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD5730 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | A70 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Γαλακτος/Frost |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 3h |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 1045935 |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 1200mAh |