MC4 ΑΡΣΕΝΙΚΟ SOLAR P68 2P 4-6mm
MC4 ΑΡΣΕΝΙΚΟ SOLAR P68 2P 4-6mm
1,28€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11400
Περιγραφή
MC4 ΑΡΣΕΝΙΚΟ SOLAR P68 2P 4-6mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | MC4-01-01-F-1P |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1000V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,009 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP67 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 30A |
| Μήκος | 570mm |
| Πλάτος | 190mm |
| Ύψος | 190mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,019 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/2000 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C- +85°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 χρόνια/5 years |