ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΕΩΣ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ ΣΟΥΠΕΡ Φ105
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΕΩΣ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ ΣΟΥΠΕΡ Φ105
1,82€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-21034
Περιγραφή
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΕΩΣ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ ΣΟΥΠΕΡ Φ105
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.057 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.057 |
| Διάμετρος | Φ115mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Διάσταση Εγκοπής | Φ105mm |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |