ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 3ΦΩΤΟ 3XE14 MAX 8W Φ580X300mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA CLOUD
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 3ΦΩΤΟ 3XE14 MAX 8W Φ580X300mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA CLOUD
68,50€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227419959
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 3ΦΩΤΟ 3XE14 MAX 8W Φ580X300mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA CLOUD
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | CLOUD |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό Μάτ/Matt White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.200 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 3x8W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 300mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1500 |
| Διάμετρος | Φ560mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | ΄1/10 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ύφασμα/Metal-Fabric Shade |
| Ντουί Λαμπτήρα | 3XE14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |