ΛΑΜΠΑ LED GU10 2,9W 430lm 3000K 38° 175-265V "PRO"
ΛΑΜΠΑ LED GU10 2,9W 430lm 3000K 38° 175-265V "PRO"
1,96€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77832
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED GU10 2,9W 430lm 3000K 38° 175-265V "PRO"
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 175-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2.9W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 27mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 430lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 67W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 55mm |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 50mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 40000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/ Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | COB |
| Σχήμα Λαμπτήρα | GU10 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 50000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 38° |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Διάφανο/ Clear |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 1693931 |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |