ΛΑΜΠΑ LED GX53 8W 680lm 3CCT 220-240V
ΛΑΜΠΑ LED GX53 8W 680lm 3CCT 220-240V
2,48€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77510
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED GX53 8W 680lm 3CCT 220-240V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(3000/4000/6500K) |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 8W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 56mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 680lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 60W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 25mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.280 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 74mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper Window B. Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Αλουμίνιο/Plastic-Aluminum |
| Ντουί Λαμπτήρα | GX53 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | GX53 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Γαλακτος/ Milky cover |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 2179729 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |