ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ 4W 380lm Ε14 2700K 175-250V BLISTER
ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ 4W 380lm Ε14 2700K 175-250V BLISTER
1,17€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-84431
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ 4W 380lm Ε14 2700K 175-250V BLISTER
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 175-250V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2700K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 34mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 380lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 35W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.65 |
| Ύψος | 78mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.030 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 45mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/ Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | G45 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 300° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Γάλακτος/Frost |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 762012 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |