ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME 23A 1τμχ 12V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME 23A 1τμχ 12V
0,73€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-24141
Περιγραφή
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME 23A 1τμχ 12V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.092 |
| Μήκος | 11.3mm |
| Πλάτος | 55mm |
| Ύψος | 64mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.010 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/320 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Child Safe Blister Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 23A |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Σειρα Προϊόντος | Extreme Power Alkaline |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 55mA |