ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME 6LR61 1τμχ 9V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME 6LR61 1τμχ 9V
1,67€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-24124
Περιγραφή
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME 6LR61 1τμχ 9V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 9V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.044 |
| Μήκος | 17.5mm |
| Πλάτος | 26.5mm |
| Ύψος | 48.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.056 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/240 |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 6LR61 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Σειρα Προϊόντος | Extreme Power Alkaline |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 600mA |