ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME C (LR14) 2τμχ 1,5V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME C (LR14) 2τμχ 1,5V
2,15€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-24122
Περιγραφή
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME C (LR14) 2τμχ 1,5V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1.5V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.144 |
| Μήκος | 26.2mm |
| Πλάτος | 26.2mm |
| Ύψος | 50mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.147 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/72 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | LR14 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 2 |
| Σειρα Προϊόντος | Extreme Power Alkaline |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 8600mA |