ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME ΑΑΑ (LR03) 24τμχ 1,5V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME ΑΑΑ (LR03) 24τμχ 1,5V
6,94€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-24127
Περιγραφή
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME ΑΑΑ (LR03) 24τμχ 1,5V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1.5V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.288 |
| Μήκος | 10.5mm |
| Πλάτος | 10.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.290 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5/60 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | PVC Box with Label |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | LR03 |
| Εγγύηση Eurolamp | 10 Χρόνια/10 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 24 |
| Σειρα Προϊόντος | Extreme Power Alkaline |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 1400mA |