ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΚΑΛΙΚΗ 23A 5τμχ 12V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΚΑΛΙΚΗ 23A 5τμχ 12V
3,45€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-24105
Περιγραφή
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΚΑΛΙΚΗ 23A 5τμχ 12V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.008 |
| Μήκος | 12mm |
| Πλάτος | 50mm |
| Ύψος | 165mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.048 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 5 |
| Σειρα Προϊόντος | Super Power Alkaline |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 55mA |