ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Φ65X35 IP55 ΛΕΥΚΟ
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Φ65X35 IP55 ΛΕΥΚΟ
0,79€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-25500
Περιγραφή
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Φ65X35 IP55 ΛΕΥΚΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP55 |
| Χρωμα Βαφης (Ral) | RAL 9003 |
| Ύψος | 35mm |
| Πιστοποιητικά Rohs | Ναι/Yes |
| Διάμετρος | 65mm |
| Τρόπος τοποθέτησης | Εξωτερικός/Surface |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C έως +60°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Σχήμα | Στρογγυλό/Round |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK04 |