ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Φ80Χ40 IP55 ΓΚΡΙ
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Φ80Χ40 IP55 ΓΚΡΙ
1,18€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-25503
Περιγραφή
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Φ80Χ40 IP55 ΓΚΡΙ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί/Grey |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP55 |
| Χρωμα Βαφης (Ral) | RAL 7035 |
| Ύψος | 40mm |
| Πιστοποιητικά Rohs | Ναι/Yes |
| Διάμετρος | 80mm |
| Τρόπος τοποθέτησης | Εξωτερικός/Surface |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C έως +60°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Σχήμα | Στρογγυλό/Round |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK04 |