ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΞΥΛO-ΜΕΤΑΛΛO 3ΦΩΤΟ 3XΕ27 Max 15W 780X180X865mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA CONO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΞΥΛO-ΜΕΤΑΛΛO 3ΦΩΤΟ 3XΕ27 Max 15W 780X180X865mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA CONO
90,70€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227421426
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΞΥΛO-ΜΕΤΑΛΛO 3ΦΩΤΟ 3XΕ27 Max 15W 780X180X865mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA CONO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | CONO |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.500 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 3X15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 780mm |
| Πλάτος | 180mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 865mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3000 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ξύλο/Metal-Wood |
| Ντουί Λαμπτήρα | 3xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Όχι/No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |