ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED 37W Φ40XΦ60X110 ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA DOPPIA
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED 37W Φ40XΦ60X110 ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA DOPPIA
43,52€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227154515
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED 37W Φ40XΦ60X110 ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA DOPPIA
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | DOPPIA |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/Sand White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-277V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(3000-4000-6000K) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1,200 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 37W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 80Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 350mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 3000Lm |
| Μήκος | 600mm |
| Πλάτος | 600mm |
| Watt/ Chip | 12 chips/wat |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 1100mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Όχι/No |
| Lumen/ Chip | 26-28 Lm/chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.700 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 400+600mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Σύνολο Chip | 720pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Σιλικόνη-Μεταλλικό/Aluminium-Silicon-Metal |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0-5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |