ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΕΝΟ ΟΒΑΛ ΓΙΑ LED TUBE 2Χ120cm
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΕΝΟ ΟΒΑΛ ΓΙΑ LED TUBE 2Χ120cm
10,62€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-56021
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΕΝΟ ΟΒΑΛ ΓΙΑ LED TUBE 2Χ120cm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 80-270V |
| Τύπος Λαμπτήρα | T8 Led Tube |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.816 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 2x18W led |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 1200mm |
| Πλάτος | 125mm |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 42mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.907 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Σίδηρος-Πλαστικό/Iron-Plastic |
| Ντουί Λαμπτήρα | G13 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-5mtr |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1mm² |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |