ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΙΡΑΛ Φ360 ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA NAXOS
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΙΡΑΛ Φ360 ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA NAXOS
7,38€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5206139074270
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΠΙΡΑΛ Φ360 ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA NAXOS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 10W led |
| Ύψος | 360mm |
| Διάμετρος | Φ360mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/2 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0,75mm |