ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ ΧΡΟΝΙΚΟ 15Α IP44 220-240V
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ ΧΡΟΝΙΚΟ 15Α IP44 220-240V
7,79€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-02348
Περιγραφή
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ ΧΡΟΝΙΚΟ 15Α IP44 220-240V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.098 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 400W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 15A |
| Μήκος | 70mm |
| Πλάτος | 35mm |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 100mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.119 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Φωτοκύτταρο/Photocell Sensor, Φωτεινότητα Πριβάλλοντος: <10Lux.ON, >40Lux.OFF |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |