ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ/ ΦΩΤΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 6A IP44 220-240V
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ/ ΦΩΤΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 6A IP44 220-240V
2,98€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-02006
Περιγραφή
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ/ ΦΩΤΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 6A IP44 220-240V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε-Λευκό/Blue-White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.376 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 300W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 6A |
| Μήκος | 44.10mm |
| Πλάτος | 35.5mm |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 46mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.450 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C -+40°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |