ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ20 ΛΕΥΚΟ
ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ20 ΛΕΥΚΟ
1,21€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-21817
Περιγραφή
ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ20 ΛΕΥΚΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ20 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,115 |
| Μήκος | 25m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.125 |
| Διάμετρος | Φ20 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25m |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |