ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ38 RAL7045 ΓΚΡΙ
ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ38 RAL7045 ΓΚΡΙ
2,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-21812
Περιγραφή
ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ38 RAL7045 ΓΚΡΙ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ38 |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,26 |
| Μήκος | 25m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.280 |
| Διάμετρος | Φ38 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25m |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |