ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ40 RAL7045 ΓΚΡΙ
ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ40 RAL7045 ΓΚΡΙ
3,02€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-21813
Περιγραφή
ΧΕΛΙΦΛΕΞ Φ40 RAL7045 ΓΚΡΙ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ40 |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,295 |
| Μήκος | 25m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.305 |
| Διάμετρος | Φ40 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25m |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |