ΧΡΟΝΙΚΟ ΓΙΑ ΡΕΛΕ ΙΣΥΥΟΣ LASR2 0.1s~30s
ΧΡΟΝΙΚΟ ΓΙΑ ΡΕΛΕ ΙΣΥΥΟΣ LASR2 0.1s~30s
8,31€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-30211
Περιγραφή
ΧΡΟΝΙΚΟ ΓΙΑ ΡΕΛΕ ΙΣΥΥΟΣ LASR2 0.1s~30s
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Άσπρο-Μαύρο/White-Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.070 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 09-95A |
| Μήκος | 51mm |
| Πλάτος | 45mm |
| Ύψος | 61mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.080 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC 60947-1 IEC 60947-5-1 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Screw |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 χρόνια |
| Διατομή Καλωδίου | 0.6mm |