AIR COOLER ΛΕΥΚΟ ΧΩΡΙΣ ΦΤΕΡΩΤΕΣ RGB ΦΩΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΙΟΝΙΣΤΗ 3,5L 110W
AIR COOLER ΛΕΥΚΟ ΧΩΡΙΣ ΦΤΕΡΩΤΕΣ RGB ΦΩΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΙΟΝΙΣΤΗ 3,5L 110W
105,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227428029
Περιγραφή
AIR COOLER ΛΕΥΚΟ ΧΩΡΙΣ ΦΤΕΡΩΤΕΣ RGB ΦΩΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΚΑΙ ΙΟΝΙΣΤΗ 3,5L 110W
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό / White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 4.4 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 110W |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Μήκος | 32 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Πλάτος | 23 |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 8h |
| Ύψος | 78 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 5.5 |
| Στροφές | 1300 |
| Διάμετρος | 23 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 49.5dB |
| Συσκευασία | Colorbox |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Γενικές Πληροφορίες | Περιλαμβάνονται 2 παγοκύστες / 2 ice boxes included |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Ναι / Yes |
| Κάλυψη Χώρου | 15-20 |
| Ροή Αέρα | 581 |
| Οθόνη Led | Ναι / Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Φώτα | RGB LED |
| Δυνατότητα Συνεχούς Απορροής | Αποσπώμενο δοχείο νερού / Removable water tank |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 3.5L |
| Λειτουργία Ιονιστή | Ναι / Yes |