AYTOMATAKI DC MCB 16A 1000V 4P SUNTREE
AYTOMATAKI DC MCB 16A 1000V 4P SUNTREE
49,41€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-45500
Περιγραφή
AYTOMATAKI DC MCB 16A 1000V 4P SUNTREE
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Πόλοι (Gacia) | 4P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1000V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.441 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Ένδειξη Θέση Επαφής (Gacia) | Ναι/Yes |
| Μήκος | 830mm |
| Πλάτος | 70mm |
| Προστασία Από Υπέρταση | Ναι/Yes |
| Ύψος | 70mm |
| Βραχυπρόθεσμη Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6KA |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.441 |
| Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6KA |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PA6 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC60947.2 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός 1000/Mechanical: 1000 |
| Ένδειξη Λάθους (Gacia) | Ναι\Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Καμπύλη (Gacia) | C |
| Διατομή Καλωδίου | 10mm |