BOX ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΙΑ ΣΟΥΚΟ ΦΙΣ
BOX ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΙΑ ΣΟΥΚΟ ΦΙΣ
2,93€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-62095
Περιγραφή
BOX ΣΤΕΓΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΙΑ ΣΟΥΚΟ ΦΙΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί/Orange |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,125 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Μήκος | 210mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,129 |
| Διάμετρος | Φ70mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Shrink Film with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Aδιάβροχη σύνδεση/ Waterproof connection, Εσωτερικού & εξωτερικού/ Ιndoor and outdoor, Δύο στυπιοθλήπτες καουτσούκ/Two rubber seals |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |