CONTROLLER ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΓΙΑ PAR 56 120W RGB 220-240V
CONTROLLER ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΓΙΑ PAR 56 120W RGB 220-240V
20,66€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77575
Περιγραφή
CONTROLLER ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΓΙΑ PAR 56 120W RGB 220-240V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 120W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.108 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |