DIMMER DALI LED ''DA4-M'' 4 ΚΑΝΑΛΙΑ 12-24VDC/4CH*5A 36-48VDC/4CH*3A
DIMMER DALI LED ''DA4-M'' 4 ΚΑΝΑΛΙΑ 12-24VDC/4CH*5A 36-48VDC/4CH*3A
36,76€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71606
Περιγραφή
DIMMER DALI LED ''DA4-M'' 4 ΚΑΝΑΛΙΑ 12-24VDC/4CH*5A 36-48VDC/4CH*3A
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | DC12-48V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-48V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.123 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 2000HZ |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 240-432W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 4X5000mA |
| Μήκος | 175mm |
| Πλάτος | 45mm |
| Ύψος | 27mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.140 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C+55 O°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαίσιο Αλουμινίου-FPC/Aluminum-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | (Output Watt): 240-432W |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |