DIMMER ΧΩΝΕΥΤΟ 0-10VDC 100-240V T18-1W
DIMMER ΧΩΝΕΥΤΟ 0-10VDC 100-240V T18-1W
40,26€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71453
Περιγραφή
DIMMER ΧΩΝΕΥΤΟ 0-10VDC 100-240V T18-1W
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 0-10V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.179 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 2.400-2.480GHz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 20mA |
| Μήκος | 86mm |
| Πλάτος | 86mm |
| Ύψος | 33mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.030 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαίσιο Αλουμινίου-FPC/Aluminum-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |