DIMMER ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED CCT 15A 2 ΚΑΝΑΛΙΑ DC12V/180W 24V/360W
DIMMER ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED CCT 15A 2 ΚΑΝΑΛΙΑ DC12V/180W 24V/360W
29,22€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71451
Περιγραφή
DIMMER ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED CCT 15A 2 ΚΑΝΑΛΙΑ DC12V/180W 24V/360W
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 12-24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.180 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 2.400-2.480GHz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 180-360W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 15000mA |
| Μήκος | 30mm |
| Πλάτος | 86mm |
| Ύψος | 86mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.180 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-FPC/Plastic-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | (Output Watt): 12V/180W, 24V/360W |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |