TAINIA 19X20 KOKKINH
TAINIA 19X20 KOKKINH
0,66€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-34002
Περιγραφή
TAINIA 19X20 KOKKINH
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | 21A4A |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο/Red |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,07 |
| Μήκος | 20m |
| Πλάτος | 19mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,07 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/300 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +80°C |
| Συσκευασία | Shrink Film with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Φλογοεπιβραδυντικό PVC/PVC Flame Retardant |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Συνολικό Πάχος: 0.125mm/Total Thickness: 0.125mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |