ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ ΛΕΥΚΟ-ΠΡΑΣΙΝΟ Φ34.5 10W ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑ
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ ΛΕΥΚΟ-ΠΡΑΣΙΝΟ Φ34.5 10W ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑ
47,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227429972
Περιγραφή
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ ΛΕΥΚΟ-ΠΡΑΣΙΝΟ Φ34.5 10W ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό και Πράσινο / White and Green |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 7,4V DC (solar) / 220V AC (adaptor) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.7 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος Σύνδεσης | EU Plug 9V/2A |
| Ύψος | 50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3 |
| Στροφές | 1200 |
| Διάμετρος | Φ34.5 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 50 |
| Συσκευασία | Colorbox |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Πλαστικό/Plastic |
| Αριθμός Φτερωτών | 5 |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 5-12 hours |
| Γενικές Πληροφορίες | SOLAR PANEL 5W/9V,143*236*18mm, Θύρα USB για φόρτιση συσκευών / USB charging port, Φόρτιση είτε με αντάπτορα είτε με ηλιακό πάνελ / Charging with AC adaptor or Solar Panel, Με LED φώς / With LED light |
| Τύπος Πλέγματος | Γραμμωτό Πλέγμα / Line grill |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/Yes |
| Περιστρεφόμενος | 85° |
| Τύπος Μπαταρίας | Lithium 7.4V/4400mAH |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | 45° |
| Οθόνη Led | Όχι/ No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Φώτα | 1 λάμπα / 1 bulb 3W |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 4-6 hours |
| Μήκος Καλωδίου | Καλώδιο πάνελ 3m, καλώδιο προσαρμογέα 90cm / 3m panel cable, 90cm adaptor cable |