ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΤΕΡΩΤΕΣ ΛΕΥΚΟΣ 30W DC ΜΟΤΕΡ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΤΕΡΩΤΕΣ ΛΕΥΚΟΣ 30W DC ΜΟΤΕΡ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ
89,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227568886
Περιγραφή
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΤΕΡΩΤΕΣ ΛΕΥΚΟΣ 30W DC ΜΟΤΕΡ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.8 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 30W |
| Ταχύτητες | 12 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/ Yes |
| Μήκος | 23.5cm |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 23.5cm |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1 - 12h |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/ Plug |
| Ύψος | 86cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 4 |
| Στροφές | 1740 RPM |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | <60dB |
| Ενεργειακή Κλάση | II |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Πλαστικό/ Plastic |
| Τύπος Βάσης | Στρογγυλή/ Round |
| Περιστρεφόμενος | 60° |
| Κάλυψη Χώρου | 25m² |
| Οθόνη Led | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5m |