ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΙΧΟΥ 300W ΜΑΥΡΟΣ 220-240V IP65
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΙΧΟΥ 300W ΜΑΥΡΟΣ 220-240V IP65
8,39€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-02005
Περιγραφή
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΙΧΟΥ 300W ΜΑΥΡΟΣ 220-240V IP65
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.158 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 300W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 5.5A |
| Μήκος | 119.5mm |
| Πλάτος | 80mm |
| Γωνία Ανίχνευσης | 180° |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 51.50mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.199 |
| Ταχύτητα Ανίχνευσης | 0.6-1.5 m/sec |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5/50 |
| Χρόνος Καθυστέρησης | Min:10Sec Max:15Min |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C -+40°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό (UV Proof)/Plastic (UV Proof) |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Υπέρυθρος Αισθητήρας Κίνησης/Infrared motion sensor |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 1.8-2.5m |
| Απόσταση Ανίχνευσης | Max 12mtr |