ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 2 USB ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 2 USB ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
7,46€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-09012
Περιγραφή
ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 2 USB ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό-Πράσινο/White-Green |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Θύρα USB | 2 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| USB Ampere (A) | 5V DC/max 2.4A |
| Μήκος | 51mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 72mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,128 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +35°C |
| Συσκευασία | Color Paper Sleeve |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |