ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΓΥΑΛΙ 1XE14 Max8w &1XG9 Max7W 100x165x800mm ΧΡΥΣΟ - ΔΙΑΦΑΝΟ ARTE ILLUMINA STAGONA
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΓΥΑΛΙ 1XE14 Max8w &1XG9 Max7W 100x165x800mm ΧΡΥΣΟ - ΔΙΑΦΑΝΟ ARTE ILLUMINA STAGONA
66,50€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227571961
Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΓΥΑΛΙ 1XE14 Max8w &1XG9 Max7W 100x165x800mm ΧΡΥΣΟ - ΔΙΑΦΑΝΟ ARTE ILLUMINA STAGONA
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | STAGONA |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπρονζέ - Διαφανές/brass-clear |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.800 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 8w + 7W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 100mm |
| Πλάτος | 165mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 790mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.000 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο- Γυάλι/iron+glass |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1XE14 &1XG9 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |