ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 1XE27 Max 15W 240X230X140mm MΠΕΖ-ΜΑΤ ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA ISLA
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 1XE27 Max 15W 240X230X140mm MΠΕΖ-ΜΑΤ ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA ISLA
54,10€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227425189
Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 1XE27 Max 15W 240X230X140mm MΠΕΖ-ΜΑΤ ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA ISLA
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | ISLA |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπέζ/Beige |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.600 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 240mm |
| Πλάτος | 230mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 140mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.800 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ύφασμα-Χαρτί/Metal-Fabric-Paper |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |