ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ 90° ΓΥΨΙΝΗ 1xE14 MAX 6W 200x200x70
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ 90° ΓΥΨΙΝΗ 1xE14 MAX 6W 200x200x70
14,49€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-53314
Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ 90° ΓΥΨΙΝΗ 1xE14 MAX 6W 200x200x70
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.260 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 6W led |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 200mm |
| Πλάτος | 200mm |
| Ύψος | 70mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.410 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/4 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γύψος/Plaster |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |