ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΤΡΑΒΕΡΤΙΝΑ-ΓΥΑΛΙ 1XG9 MAX 7W 140X120X380mm ARTE ILLUMINA LITO
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΤΡΑΒΕΡΤΙΝΑ-ΓΥΑΛΙ 1XG9 MAX 7W 140X120X380mm ARTE ILLUMINA LITO
80,50€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227563201
Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΤΡΑΒΕΡΤΙΝΑ-ΓΥΑΛΙ 1XG9 MAX 7W 140X120X380mm ARTE ILLUMINA LITO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | LITO |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπεζ/Beige |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.700 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7w |
| Μήκος | 140mm |
| Πλάτος | 120mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2200 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Τραβερτίνα- Γυαλί/Travertine-glass |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κλάση | CLASS I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |