ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΗΣ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟΣ 1P 10Χ38 6-32Α
ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΗΣ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟΣ 1P 10Χ38 6-32Α
2,38€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-22000
Περιγραφή
ΑΣΦΑΛΕΙΟΑΠΟΖΕΥΚΤΗΣ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟΣ 1P 10Χ38 6-32Α
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 35 |
| Πόλοι (Gacia) | 1P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 500V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.100 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 32A |
| Μήκος | 78.5mm |
| Πλάτος | 17.5mm |
| Ύψος | 80mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.100 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 12/120 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC60269 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Ένδειξη Λάθους (Gacia) | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 6mm |