ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ 10m
Νέο
ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ 10m
3,57€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-58001
Περιγραφή
ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ 10m
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,103 |
| Μήκος | 10000mm |
| Πλάτος | 3mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,103 |
| Διάμετρος | Φ3mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/150 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +65°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Paper Card |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυαμίδιο/Polyamide |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |