ΑΥΤΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟ 32A 6KA B GACIA
ΑΥΤΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟ 32A 6KA B GACIA
2,82€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-43105
Περιγραφή
ΑΥΤΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟ 32A 6KA B GACIA
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 12.5 |
| Πόλοι (Gacia) | 1P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Τύπος Γέφυρας | Fork |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.100 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 32A |
| Μήκος | 83mm |
| Πλάτος | 17.5mm |
| Προστασία Από Υπέρταση | Όχι/No |
| Ύψος | 73mm |
| Βραχυπρόθεσμη Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6kA |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.100 |
| Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6kA |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 12/120 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25℃~70℃ |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PA66 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC/EN60898-1 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire-Busbar |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Mechnical: 10000 Electrical: 4000 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Καμπύλη (Gacia) | B |
| Διατομή Καλωδίου | 1-25mm |