ΑΥΤΟΜΑΤΑΚΙ ΤΡΙΠΟΛΙΚΟ 32A 3P 6ΚΑ GACIA
ΑΥΤΟΜΑΤΑΚΙ ΤΡΙΠΟΛΙΚΟ 32A 3P 6ΚΑ GACIA
8,40€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-43025
Περιγραφή
ΑΥΤΟΜΑΤΑΚΙ ΤΡΙΠΟΛΙΚΟ 32A 3P 6ΚΑ GACIA
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 16 |
| Πόλοι (Gacia) | 3P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 400V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 32A |
| Ένδειξη Θέση Επαφής (Gacia) | Ναι/ Yes |
| Μήκος | 67mm |
| Πλάτος | 54mm |
| Προστασία Από Υπέρταση | Όχι/ No |
| Ύψος | 83mm |
| Βραχυπρόθεσμη Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6kA |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.300 |
| Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6kA |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 4/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυαμίδιο/ Polyamide |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC/EN60898-1 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο, Γέφυρα Χαλκού Τύπου L & U/ Wire, L & U Type Busbar |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός: 10000 Ηλεκτρικός: 4000/ Mechanical: 10000 Electrical: 4000 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Καμπύλη (Gacia) | C |
| Διατομή Καλωδίου | 6mm |