ΓΕΦΥΡΑ LED ΤΥΠΟΥ ΣΤΑΡΤΕΡ
ΓΕΦΥΡΑ LED ΤΥΠΟΥ ΣΤΑΡΤΕΡ
0,15€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-02210
Περιγραφή
ΓΕΦΥΡΑ LED ΤΥΠΟΥ ΣΤΑΡΤΕΡ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 90-265V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 40mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,003 |
| Διάμετρος | 20mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | White Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Αλουμίνιο/ Plastic-Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Γαλακτος/Frost |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 25 |