ΓΕΦΥΡΑ ΧΑΛΚΟΥ ΤΥΠΟΥ L 3P 1m ΜΕ ΜΟΝΩΣΗ
ΓΕΦΥΡΑ ΧΑΛΚΟΥ ΤΥΠΟΥ L 3P 1m ΜΕ ΜΟΝΩΣΗ
27,36€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-10005
Περιγραφή
ΓΕΦΥΡΑ ΧΑΛΚΟΥ ΤΥΠΟΥ L 3P 1m ΜΕ ΜΟΝΩΣΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 11 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-415V |
| Τύπος Γέφυρας | L Type |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.468 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 63A |
| Μήκος | 1000mm |
| Πλάτος | 15.2mm |
| Ύψος | 25.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.468 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | EN61439-6 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |