ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΛΕΥΚΑ 200X2.5mm 100 ΤΕΜ
ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΛΕΥΚΑ 200X2.5mm 100 ΤΕΜ
1,17€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-54005
Περιγραφή
ΔΕΜΑΤΙΚΑ ΛΕΥΚΑ 200X2.5mm 100 ΤΕΜ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | CHS-3*200 W |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,057 |
| Μήκος | 200mm |
| Πλάτος | 2.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,061 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1(100pcs)/150box |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -35°C - +85°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Paper Card |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Νάιλον 66 94V-2 UL/Nylon 66 94V-2 UL |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Αντοχή στη διάβρωση/Erosion Control, Δεν περιλαμβάνεται αλογόνο/No halogen included, Αντοχή στο Τέντωμα:80N/Tensile Strength:80N |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |